23 квітня у кав’ярні Комфорт Тауна, юнак дав ляпаса баристі. Приводом для інциденту стало те, що брутальному клієнту зразу не зробили лате на банановому. Про інцидент стало відомо зі столичних пабліків.
"Ти знаєш хто я? Я в КМДА працюю», – промовив невиразно хлопець і вдарив дівчину-баристу у Києві.
Виявилося, що дівчина спочатку помилилася з молоком для кави і коли хлопець звернув на це увагу – зробила йому нову. Але хлопець вирішив повернути гроші за напій, а коли бариста відмовилася, то почав погрожувати та вдарив її.
Хлопець уже у своєму Instagram викотив «слізни» пост. Аудиторія не оцінила і свій обліковий запис нападник закрив.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...