Тим, хто намагається схуднути, шкідливо дивитися фільми на зимову тематику: Вчені здивували заявою

Ісландські вчені дійшли висновку, що дивитися фільми на зимову тематику (такі, як анімаційна стрічка "Крижане серце") шкідливо для тих, хто намагається схуднути. Їх перегляд може викликати тягу до нездорової їжі, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, дослідження, яке провели фахівці Університету Рейк'явіка, показало — ті, хто дивився відеоролик, де було зображено засніжений ліс, більше віддавали перевагу калорійній їжі, ніж ті, хто дивився відео з літнім зеленим лісом.

Експерти вважають, що це пов'язано з інстинктом, що виробився в ході еволюції у людей, щоб не голодувати взимку. Багато тварин напередодні зими їдять більше, ніж їм потрібно, щоб накопичити жир. Тоді вони зможуть вижити при меншій кількості приймань їжі в холодну пору року.

Вчені заявили, що компанія Coca-Cola могла ненавмисно отримати вигоду з біологічної реакції споживачів на свою знамениту різдвяну рекламу. І закликали створювати рекламу, в якій не буде «зимових сигналів».

Вчився у Львівському політеху: Російський мільярдер помер у США

субота, 23 жовтень 2021, 23:49

У США 22 жовтня у віці 82 років помер російський бізнесмен та вчений Валентин Гапонцев. Популярність і 2,8 мільярда доларів підприємцю принесли наукові розробки у сфері лазерної фізики. Про це повідомив журнал "Форбс", передають Патріоти України. Інфор...

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...