Тимчасово прибрали музику рідного композитора: Фінляндське місто "вітає" туристів із РФ гімном України

Дамба у фінському місті Іматра

Російські туристи, які відвідують фінське місто Іматра на сході країни, тепер щодня слухають гімн України. Про це повідомляє AFP, передають Патріоти України.

Дамба в Іматрі – одне з найпопулярніших туристичних місць у Фінляндії. Щодня в той самий час вона відкривається. Потоки води вириваються під музичний супровід. Раніше дамба відкривалася під музику фінського композитора Яна Сібеліуса. А от із кінця липня її відкриття супроводжує звучання гімну України. Дамба в Іматрі є дуже популярною серед туристів, особливо серед росіян.

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...

В Італії автобус з українцями впав з естакади і загорівся, загинули десятки людей (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 23:42

У Венеції автобус впав з естакади і загорівся, на борту перебувала група українців. Повідомляється про 21 загиблого, 15 постраждалих і кількох зниклих безвісти, передають Патріоти України. Як пише Correre della Sera, аварія сталася в районі Местре. Авт...