
У Києві житель Святошинського району систематично знущався над дорослою донькою та виганяв її разом з дітьми з квартири. Про це пише Київська міська прокуратура, передають Патріоти України.
"55-річний киянин протягом тривалого часу систематично вчиняв домашнє насильство психологічного, фізичного та економічного характеру відносно своєї дорослої доньки у присутності малолітніх онуків, з якими проживає в одній квартирі", – йдеться в повідомленні.
Він ображав жінку нецензурними словами і бив, а також виганяв її разом з онуками з квартири. За словами правоохоронців, винувачений зловживає алкоголем, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства та перебуває на обліку поліції.
"Обвинувачений перебуває на обліку Святошинського УП ГУ НП у м. Києві у категорії "кривдник", відносно нього вже розглядається в суді справа за фактом ухилення від проходження програми для кривдників (ст. 390-1 КК України)", – зазначають у прокуратурі.
Тепер зловмисникові загрожує до 2 років позбавлення волі.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...