"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України.

Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстердамі живе її рідна сестра, в якої їхня мама на той момент гостювала. І хоча європейська країна зустріла зірку гостинно, Камінська запевняє, що до такого життя треба звикати.

«Я вже селянка. Але, щиро кажучи, тут дуже гарні села! Їдеш вулицею і насолоджуєшся краєвидами — все як із мультика. Якби тільки не було так холодно і люди не були такими нордичними — взагалі було б супер! Уявіть, минулого тижня я ходила в шубі», — розповіла співачка.

Проте, не лише погодні умови виводять зірку зі стану комфорту, сьогодні їй доводиться жити в невеликому номері разом із мамою, двома дітьми та собакою.

«Мабуть, я настільки завинила в минулому житті, що сьогодні я з мамою, беззубою собакою, немає нянь і ми вживаємось на 10-ти квадратних метрах! Я не розумію, за що це мені. Я начебто завжди добре ставилася до людей, допомагала… що зі мною не так?» — емоційно висловилася зірка.

Таке життя змусило Камінську навчитися чогось нового, так, наприклад, тепер артистка знає, як заповнити бак бензином і може власноруч випрати речі. Проте найбільший біль викликають думки про дім і колишнє життя.

«І діти, і я дуже хочемо повернутися додому. Лаура постійно запитує, як там її іграшки, чи не поцупили їх, чи не підірвали? Діти як діти. Я вже зараз поверталася б, мені все одно на тривоги, але як згадаю, як я вивозила дітей звідти, боюся, що вдруге це зробити просто не вдасться», — зізналася Слава Камінська.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...