У 15 років померла зірка соцмереж та YouTube, яку рідкісна хвороба перетворила на стареньку

У віці 15 років померла американська блогерка Адалія Роуз Вільямс. Зірка соцмереж та YouTube (де у неї майже три мільйони підписників) страждала на рідкісну генетичну хворобу — прогерію. У дівчинки діагностували синдром Гатчинсона-Гілфорда. У цьому відбувається передчасне старіння організму. Попри хворобу Адалія завжди була життєрадісна, весела і сповнена оптимізму, передають Патріоти України.

«Адалія Роуз Вільямс звільнилася від цього світу. Вона тихо увійшла до нього і тихо пішла, але її життя було далеким від цього. Вона зворушила мільйони людей та залишила великий слід у серцях тих, хто її знав. Вона більше не відчуває болю і тепер танцює під улюблену музику», — йдеться в останньому пості на сторінках Адалії в Instagram та Facebook, який написали рідні дівчинки.

Свої співчуття висловили тисячі фоловери Вільямс — серед них дизайнер Майкл Костелло, який створив дві святкові сукні на честь її 13-річчя у 2019 році. «Моє серце розбите. Я не маю слів, і я не можу перестати плакати. Адалія була такою особливою… Вона була ангелом», — написав він.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...