У 19 разів! В Україні збільшили штраф для водіїв, які відмовляють у перевезенні пасажирам-пільговикам

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв від пільгового перевезення громадян, передають Патріоти України.

"Документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян)", - йдеться на сайті президента України.

У Зеленського заявили, що документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Страшна трагедія на Львівщині: 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі

середа, 24 червень 2026, 7:27

У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...