У 2017-му році несправедливо вчинила з Джамалою: Відомий продюсер розповів про "карму" для Руслани на "Євробаченні"

Український режисер та продюсер Олег Боднарчук висловився про скандал на Євробаченні, який розгорівся через співачку Руслану. Зірка не виступила на головній сцені у Ліверпулі, цьому передували її заяви, у яких вона зазначала, що її не запросили. За словами Боднарчука, з Русланою сталася "цікава історія", передають Патріоти України.

Він пригадав Євробачення 2017 року, яке проходило в Україні. Тоді, стверджує продюсер, співачка та її чоловік "захопили" увесь процес підготовки. "З Русланою така сталася цікава історія. Можливо, можна було написати сценарій і зняти міні-серіал для Netflix. Тому що ця історія складається з двох частин. Перша частина, давай згадаємо 2017 рік і Євробачення в Києві. Я мав честь починати підготовку до цього конкурсу, мене обрали креативним продюсером Євробачення в Києві. І ми три місяці працювали з командою, яка приїхала зі Швеції, Німеччини, вона була збірна... Розробляли, багато у нас було цікавих ідей. І в якийсь прекрасний момент команда Руслани з чоловіком Ксенофонтовим і з паном Грицаком рейдерськи захопили взагалі процес підготовки до Євробачення", - заявив режисер в інтерв'ю для Аліни Доротюк.

Як стверджує Боднарчук, його та усю команду "посунули". Мало того, в програму конкурсу додали виступ Руслани, хоча планувалося присвятити подію Джамалі, яка перемогла на Євробаченні у 2016 році.

"Вони рейдерськи захопили усю концепцію. Впихнули виступ Руслани... Мало того, що це було Євробачення на честь Джамали, а супер-перформанс був у Руслани... В мене виникає логічне питання. Це було справедливо взагалі? Стосовно Джамали, концепції конкурсу, взагалі стосовно людських норм. Ні, це було несправедливо. Те, що сталося з Русланою цього року, коли концепцією конкурсу були наші учасники, які зайняли з першого по десяти місця, вони майже усі були задіяні. Чи було справедливо не включити Руслану? Ні, це було несправедливо... Звичайно, Руслану там би зустріли оплесками, усі б згадали першу перемогу України. Їй було там місце. Але коли ти складаєш перше "несправедливо", друге "несправедливо", то разом це виходить - дуже справедливо", - розповів Боднарчук.

Втім, він зазначив, що цього року ситуація з Русланою викликала у нього жалість. За словами продюсера, співачка нагадувала про себе, проте не потрапила на сцену у фіналі. І це, визнав Боднарчук, не прикрашає Україну.

Будні "високодуховних": 18-річна росіянка спокусила 14-річного племінника і розбещувала 7-річну дівчинку

середа, 31 травень 2023, 20:15

В Омській області РФ 18-річна дівчина спокусила 14-річного племінника і домагалася 7-річної племінниці. Про це повідомляє російський пропагандистський Telegram-канал SHOT, передають Патріоти України. Батьки підлітка та 7-річної дівчинки випадково дізна...

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: У палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...