У 2020-му українці зможуть помилуватися унікальними астрологічними явищами

Астрологи підтверджують, що під час унікальних астрологічних явищ можуть відбуватися навіть дива.

У 2020 році українці зможуть помилуватися унікальними астрологічними явищами. Вони будуть стосуватися різних станів Місяця, передають Патріоти України.

Крім щомісячних повних Місяців, а також затемнень, у Місяця є й інше явище – Супермісяць. Вчені вважають, що різні фази Місяця дійсно мають вплив на людину, а астрологи підтверджують, що під час унікальних астрологічних явищ можуть відбуватися навіть дива.

Що таке Супермісяць

Супермісяць – це стан Місяця, коли він знаходиться максимально близько до Землі. Якщо ж у цей період відбувається повний Місяць, то таке явище називають Супермісяць. В такі ночі Місяць здається більшим і світить яскравіше, а вплив на людину набагато сильніше, ніж зазвичай. Астрологи кажуть, що в такі дні трапляються природні катаклізми, а люди стають дратівливими, швидко збуджуються і роблять необдумані вчинки.

Супермісяць у 2020 році

Найближчий Супермісяць відбудеться 9 лютого. В цей день очікується повний Місяць у знаку Лева. Такий Супермісяць може стати дуже небезпечним, оскільки стихія Вогню вселить у людей непереборне бажання домогтися свого, настояти на своїй правоті.

Наступний Супермісяць відбудеться 9 березня, і він збігається з Повним Місяцем у знаку Діви. Астрологи вважають, що таке поєднання досить невинне, бо стихія Землі втихомирить вибухові характери. Однак є ймовірність конфліктів у родині та між закоханими. Цей день варто провести в самоті.

Третій Супермісяць відбудеться 8 квітня, і він буде в знаку Терезів. Місяць у поєднанні з Терезами вплине на нашу самоідентифікацію і на реальне сприйняття навколо себе. Щоб впоратися з напруженістю даного Супермісяця, потрібно буде проявити витримку та уникати будь-яких ризиків. Закоханим у цей день також доведеться нелегко.

Четвертий Супермісяць відбудеться 7 травня під знаком Скорпіона, що сигналізує про спалахи гніву, ревнощів і образ. Не варто в цей день вплутуватися в будь-які конфлікти та наполягати на власній правоті. День абсолютно невдалий для знайомства або побачення. Будь-яка сварка в цей день може закінчитися розривом відносин і неможливістю примирення.

"Часть попыток суицида, которые присутствовали на моей памяти, была сугубо показательной. Исключение составляет случай, когда человек пытался вскрыть себе вены гвоздем в состоянии шока после пыток", - Асєєв

понеділок, 17 лютий 2020, 8:59

"Донецкий журналист и блогер Станислав Асеев провел два с половиной года в плену у сепаратистов "ДНР". Большую часть этого времени его содержали в тюрьме на территории бывшего арт-центра "Изоляция", предназначенной для "особо опасных преступников". Вла...

Лайфхак: ТОП-5 ефективних способів підвищити і зміцнити імунітет

понеділок, 17 лютий 2020, 8:44

Із настанням холодної пори року в більшості з нас виникає запитання, як підвищити імунітет, щоб не хворіти. Імунітет - це здатність організму людини захищатися від несприятливого впливу навколишнього середовища: морозу, вітру, забрудненого повітря, стр...