У 2020-му українці зможуть помилуватися унікальними астрологічними явищами

Астрологи підтверджують, що під час унікальних астрологічних явищ можуть відбуватися навіть дива.

У 2020 році українці зможуть помилуватися унікальними астрологічними явищами. Вони будуть стосуватися різних станів Місяця, передають Патріоти України.

Крім щомісячних повних Місяців, а також затемнень, у Місяця є й інше явище – Супермісяць. Вчені вважають, що різні фази Місяця дійсно мають вплив на людину, а астрологи підтверджують, що під час унікальних астрологічних явищ можуть відбуватися навіть дива.

Що таке Супермісяць

Супермісяць – це стан Місяця, коли він знаходиться максимально близько до Землі. Якщо ж у цей період відбувається повний Місяць, то таке явище називають Супермісяць. В такі ночі Місяць здається більшим і світить яскравіше, а вплив на людину набагато сильніше, ніж зазвичай. Астрологи кажуть, що в такі дні трапляються природні катаклізми, а люди стають дратівливими, швидко збуджуються і роблять необдумані вчинки.

Супермісяць у 2020 році

Найближчий Супермісяць відбудеться 9 лютого. В цей день очікується повний Місяць у знаку Лева. Такий Супермісяць може стати дуже небезпечним, оскільки стихія Вогню вселить у людей непереборне бажання домогтися свого, настояти на своїй правоті.

Наступний Супермісяць відбудеться 9 березня, і він збігається з Повним Місяцем у знаку Діви. Астрологи вважають, що таке поєднання досить невинне, бо стихія Землі втихомирить вибухові характери. Однак є ймовірність конфліктів у родині та між закоханими. Цей день варто провести в самоті.

Третій Супермісяць відбудеться 8 квітня, і він буде в знаку Терезів. Місяць у поєднанні з Терезами вплине на нашу самоідентифікацію і на реальне сприйняття навколо себе. Щоб впоратися з напруженістю даного Супермісяця, потрібно буде проявити витримку та уникати будь-яких ризиків. Закоханим у цей день також доведеться нелегко.

Четвертий Супермісяць відбудеться 7 травня під знаком Скорпіона, що сигналізує про спалахи гніву, ревнощів і образ. Не варто в цей день вплутуватися в будь-які конфлікти та наполягати на власній правоті. День абсолютно невдалий для знайомства або побачення. Будь-яка сварка в цей день може закінчитися розривом відносин і неможливістю примирення.

Міст Патона у Києві повністю перероблять за 7 мільярдів гривень (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 23:45

Через кілька років знаменита переправа та важлива транспортна артерія повністю перетвориться. Міст Патона у Києві реконструюють в ході масштабних робіт з ремонту об'єкта, який перебуває в аварійному стані. Через кілька років знаменита переправа та важл...

"Герой парковки" в Києві відзначився нахабною витівкою і жорстоко поплатився (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 23:42

Тепер ремонт автомобіля і додаткові витрати водію гарантовані. У неділю, 27 вересня, в Києві помітили чергового "героя парковки" - паркуючись, він проявив свою водійську майстерність і заїхав автомобілем просто на напівсферу-обмежувач, передають Патріо...