У Америці скидають живу рибу з літака: Для чого та чому вона не розбивається (відео)

Скидання риби відбувається з висоти, аналогічної висоті дев'ятиповерхового будинку, та й швидкість божевільна.

Зачем в Америке живую рыбу сбрасывают с самолетов в водоемы, и почему она не разбивается

Єдине розумне пояснення цього дійства - зариблення. А якщо це дійсно так, то чому саме такий спосіб? Розумно було б припустити, що падаючи на величезній швидкості з висоти, риба розіб'ється. Тоді чому для її транспортування використовують літаки, і яким чином риба залишається неушкодженою? У Сполучених Штатах вирішили реалізувати проект з зариблення озер в штаті Юта. Для транспортування риби до водойми вибрали авіатранспорт - літаки, інформують Патріоти України.

Зариблення фореллю озер проводиться не тільки для того, щоб популяція збереглася. Штат отримує пристойний дохід від туристичного бізнесу. Озера ж розташовуються в горах, досить високо. Рибалок це не зупиняє, але вони готові проробляти довгий шлях, якщо впевнені, що улов їх порадує. В іншому випадку вони їздити туди перестануть. У зв'язку з цим і зарибнюють озера.

Але проблема в тому, що в горах практично немає доріг. До цього перевозили рибу в бідонах, які кріпили до кінських спинах. Для риби це не найкращий варіант. В живих залишалося близько 50% особин, що занадто мало. При скиданні з літака виживання в рази вище. Вона становить 95%. Дивно, але факт.

Скидання риби відбувається з висоти, аналогічної висоті дев'ятиповерхового будинку, та й швидкість божевільна. За ідеєю вона в більшості своїй мала б розбитися. Але перш ніж проект реалізовувати, фахівці прорахували все до дрібниць. Перевозиться не вся риба, а тільки з конкретними показниками (вага, розмір). Вона не повинна бути дуже легкою або важкою - вже не мальки, але ще і до дорослих особин не дозріли. Якщо ці параметри дотримуватися, риба практично не страждає при падінні і швидко проходить адаптаційний період на новому місці.


Її злякали спалахи фотокамер: Величезна риба-тунець "вбила себе" в акваріумі на очах у сотень відвідувачів (відео)

середа, 8 лютий 2023, 9:28

У мережі з'явилися жахливі кадри, коли риба-тунець вбиває себе у великому акваріумі після того, як десятки відвідувачів фотографували її із увімкненим спалахом. Про це пише Mirror, передають Патріоти України. Інцидент, ймовірно, стався на території пар...

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...