У "Амкарі" я заробляв більше, ніж у "Ворсклі": Український футболіст досі хвалить Росію

Колишній півзахисник "Ворскли" Олег Міщенко вважає російський чемпіонат сильніший за український. У 2015 році він перебрався до Пермі, передають Патріоти України.

"Я вибрав Росію, і поясню, чому. Пам'ятаю ще ті часи, коли кайфував від гри московського "Спартака". Я знав, як робиться в Росії", - розповів він fanday.net та продовжив:

"У нас гравець вистрілює - і все тягнеться дуже довго. Ось згадайте Романа Безуса, коли він був в Полтаві. Він був на божевільному рівні, а його тільки через два роки забрали в "Динамо".

А в Росії такого нема: як тільки гравець вистрілював, то його забирали відразу. Кар'єра йде швидше. Я хотів тоді потрапити в "Спартак", тому і вибрав Росію. У них чемпіонат навіть не на п'ять, а на десять голів сильніший, ніж наш - це факт. Те, що наша збірна сильніша, ніж їх - це теж факт.

Той чемпіонат, який був у нас з 2010 по 2016 рік, був набагато сильніший за російський. Але зараз Росія попереду України на років десять у розвитку футболу. Коли такого не було, ми були сильнішими і мали якісних футболістів.

Зараз зарплати в Росії в раз тридцять більше, ніж в Україні. У "Амкарі" я заробляв більше, ніж в українських клубах - 30 000 доларів на місяць. Коли з Громовим сфотографувався на фоні Кремля, я тоді був молодий, не було такого розуму, мислення, як зараз.

Мені тоді відразу зателефонував Рома Зозуля, напхав мені торбу, типу, що я роблю, "видали швидко". Я видалив відразу. Розумів, що можуть бути якісь наслідки. Це був просто необдуманий крок. Не було мети когось спровокувати. Просто необдумане рішення виставити фото".

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...