У Києві виникли проблеми з електропостачанням, внаслідок цього спостерігаються проблеми з електротранспортом, а також відсутнє водопостачання у низці районів міста, інформують Патріоти України.
Так, у зв’язку зі знеструмленням об’єктів "Київводоканалу" наразі відсутнє водопостачання на лівому березі столиці, а також у Печерському, Голосіївському, Солом’янському, Святошинському та Печерському районах.
Спеціалісти "Київводоканалу" вже працюють над вирішенням проблеми і виконують необхідні ремонтні роботи аби якнайшвидше відновити водопостачання споживачів.
Крім того, на лівому березі Києва через проблеми з напругою зафіксовані зміни в роботі транспорту. Зокрема, частина наземного електротранспорту працює з перебоями.
Так, за даними КМДА, у столичному метро тимчасово не працювала ділянка між станціями "Дніпро" – "Лісова", але наразі рух поїздів відновлюється. Інші дві гілки працюють у звичайному режимі.
Також у "Київпастрансі" повідомили, що було призупинено роботу деяких тролейбусних та трамвайних маршрутів, зокрема, це стосується тролейбусів: 29, 30, 31, 34, 37, 44, 50, 50к; трамваїв: 8, 28, 29, 33, 35.
"Наразі рух поступово відновлюється. Про відновлення стабільного електропостачання та повноцінної роботи транспорту буде проінформовано окремо", - зазначили в КМДА.
Слово «плесо» часто можна зустріти в українських піснях і художній літературі, однак у повсякденному мовленні воно використовується значно рідше, передають Патріоти України. Насправді «плесо» означає широку, відносно глибоку та спокійну ділянку річки а...
Європейська комісія заявляє, що надання Сербією громадянства громадянам Росії, зокрема тим, хто перебуває під санкціями ЄС, може створювати потенційні ризики для безпеки Євросоюзу. На цьому наголосив речник Європейської комісії з питань розширення Гійо...