
У Києві закінчено розслідування діяльності організованої групи, яка займалася викраденням людей. До її складу входили кримінальні авторитети і співробітники СБУ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший заступник ДБР Ольга Варченко, передають Патріоти України.
За її інформацією, всього в банду входили 11 осіб. Це і ті, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, і співробітники правоохоронних органів (колишні і діючі) та інші. У групі була своя ієрархія.
«Протягом 2016-2018 років вони вчиняли тяжкі й особливо тяжкі злочини проти життя, здоров’я, свободи, недоторканності і власності осіб на території Києва та Київської області», – написала вона.Ці люди викрадали громадян, позбавляли їх волі, катували, вимагали гроші на загальну суму понад 2,5 млн доларів США і майно.


На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...