У Бейруті з-під завалів витягнули живу людину: У мережі з'явилися кадри порятунку (відео)

Добровольці, які беруть участь у пошуках людей під завалами будівель у Бейруті, зруйнованих потужним вибухом у порту, знайшли й винесли на поверхню живу людину, передають Патріоти України.

Кадри порятунку опублікувала в Twitter журналістка арабського телеканалу Al-Aan Jenan Moussa. На них видно, як на носилках волонтери виносять чоловіка. У цей час інші люди, які стали свідками події, вітають рятувальників схвальними вигуками та оплесками. З огляду на кадри відео, чоловік, найімовірніше, отримав травми ноги, але був при тямі.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...