У берегів Галліполійського півострова потопили найбільший пасажирський літак в світі (відео)

Від туристів-пірнальників відбою не буде, переконані організатори
У Туреччині потопили пасажирський літак (ВІДЕО)

Поблизу порту Ібріче, що на північному заході Туреччини, затопили літак Airbus A330. Подія відбулась 14 червня. Відомо, що це є урядова акція з метою популяризувати підводний туризм, зазначають Патріоти України.

Частини літака були доставлені з Анталії на шістьох вантажівках. Повітряне судно опустили на дно Егейського моря на відстані півтора кілометра від узбережжя. Партнером акції став проект Трансатланський газопровід (TANAP).

Варто зазначити, що літак покоїться на глибині 30 метрів від поверхні моря. Повітряне судно, яке віджило своє, стане штучним рифом у затоці Сарос. До слова, це найбільший затонулий літак у світі.

"Таємниця Клеопатри": Омолоджуючий фруктово-молочний коктейль (відео)

неділя, 31 травень 2020, 16:59

Напій поживний, дуже корисний, а за умови регулярного вживання надає шкірі пружності, очищає та омолоджує організм. Клеопатра була царицею Єгипту з династії Птолемеїв, донькою Птолемея XII, останньою із царських правителів Стародавнього Єгипту. Багато ...

Був без маски та рукавичок: У Дніпрі пасажири виштовхали з тролейбуса порушника

неділя, 31 травень 2020, 15:31

Після десятихвилинної затримки, тролейбус поїхав за маршрутом. У Дніпрі на тролейбусному маршруті №5 на вулиці Андрія Фабра чоловік без засобів захисту влаштував конфлікт із пасажирами і кондуктором. Пасажир у стані алкогольного сп'яніння проігнорував ...