У Берії була 61 коханка: Спливли пікантні деталі інтимного життя головного ката Сталіна (фото)

29 березня виповнився 121 рік з дня народження "головного ката" радянського диктатора Йосипа Сталіна Лаврентія Берії. Глава НКВС, який "прославився масовими репресіями в СРСР, запам'ятався історикам також своєю велелюбністю, передають Патріоти України.

За часів правління Берії ходили чутки про його сексуальні домагання, в тому числі до заміжніх жінок і зовсім юних дівчат. За словами самого Берії, у нього були стосунки з 62 жінками, тільки одна з них стала його дружиною.

  • Єдиною дружиною Берії була Ніно Гегечкорі. Вона познайомилася з ним на початку 20-х років минулого століття в Грузії, коли носила передачі заарештованому дядькові Сашку Гегечкорі, який був сусідом по камері Берії. Берія сам попросив руки у 16-річної дівчини. Йому на той час було лише 22 роки. Незабаром у них народився син Серго. Незважаючи на те, що Ніно було відомо про пригоди чоловіка, вона залишалася зразковою і вірною дружиною до кінця життя.
  • Другою, але неофіційною дружиною Берії була Валентина Дроздова. На момент їхнього знайомства вона ще вчилася в школі. В результаті спільного життя на світ з'явилася донька Марта. На наступний же день після арешту Берії в червні 1953 р, Дроздова звернулася в прокуратуру із заявою про те, що була змушена жити з главою НКВД під загрозою розправи.
  • За часів правління Берії по Москві ходили чутки, що по місту їздить чорний автомобіль, в який силою затягують красивих дівчат і везуть в катівні НКВС, де їх гвалтує "кат Сталіна". Сам Берія на допитах після арешту зізнався, що мав інтимну близькість з 62 дівчатами.
  • У число коханок Берії увійшла також зірка фільмів "Пампушка", "Майська ніч", "Нічний патруль" та інших - Тетяна Окуневська. За словами жінки, Берія "допоміг" їй отримати тюремний термін через те, що вона не відповідала йому взаємністю, хоч вони і мали інтимні стосунки. Після п'яти років в таборах актриса почала кар'єру з нуля і повернула собі популярність.
  • Ще однією коханкою Берії була популярна актриса Зоя Федорова. Вона сама ініціювала зустріч і спілкування, щоб врятувати батька, заарештованого за доносом. У підсумку батька Федорової звільнили, а сама вона отримала право звертатися до Берії в будь-який час. Після того, як актриса завела роман з американським офіцером, її заарештували і засудили до 25 років таборів. Перед арештом Берія подарував їй букет зі словами: "Це тобі на могилу". Федорову амністували набагато раніше терміну, після того, як помер Сталін і Берію заарештували.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. Незважаючи на істерику слуг Медведчука та Коломойського в облраді: Активісти Дніпра встановили флагшток і підняли червоно-чорний прапор над будівлею ОДА

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!". Акція почалася о 12 годині дня: люди почали збиратися біля місця установки майбутнього флагштока. На місці чергували також і співробітники по...