
У Докшіцях Вітебської області, Білорусь, 23-річна дівчина загинула від удару струмом, маючи намір зробити селфі в міському фонтані. Трагічний інцидент стався о 2 годині ночі. Про це повідомив білоруський портал "Наша Нива". Відзначається, що білоруска загинула на місці, отримавши потужний електричний розряд, повідомляють Патріоти України.
"Дівчина опустила ноги в воду, щоб сфотографуватися і відразу ж отримала смертельний удар. У Докшицький РВВС підтвердили факт загибелі", – відзначили журналісти.
Поліція проводить розслідування про причини, чому в фонтані біля будівлі районного виконкому знаходилося відрите джерело струму і при цьому доступ до об'єкта ніхто не обмежив. У Слідчому комітеті Білорусі пообіцяли детально прокоментувати обставини загибелі дівчини вже до кінця поточного дня 21 червня.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...