
У Докшіцях Вітебської області, Білорусь, 23-річна дівчина загинула від удару струмом, маючи намір зробити селфі в міському фонтані. Трагічний інцидент стався о 2 годині ночі. Про це повідомив білоруський портал "Наша Нива". Відзначається, що білоруска загинула на місці, отримавши потужний електричний розряд, повідомляють Патріоти України.
"Дівчина опустила ноги в воду, щоб сфотографуватися і відразу ж отримала смертельний удар. У Докшицький РВВС підтвердили факт загибелі", – відзначили журналісти.
Поліція проводить розслідування про причини, чому в фонтані біля будівлі районного виконкому знаходилося відрите джерело струму і при цьому доступ до об'єкта ніхто не обмежив. У Слідчому комітеті Білорусі пообіцяли детально прокоментувати обставини загибелі дівчини вже до кінця поточного дня 21 червня.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...