
У білоруському місті Жодіно під час протестів майор міліції вдарив жінку по обличчю і вибив телефон з рук. Інцидент потрапив на відео очевидців і був опублікований журналістами в Інтернеті, викликавши скандал. Відео публікує YouTube канал TUT.BY, передають Патріоти України.
Співробітник міліції завдав удару жінці в голову лівою рукою після того, як вибив телефон з її рук. Це сталося сьогодні вдень під час акції протесту, коли люди скандували "міліція з народом". Жінка знімала співробітників міліції на камеру і підійшла впритул до чоловіка у формі, після чого він вибив телефон з рук і завдав удару в голову.
Удар був настільки сильним, що жінка миттєво впала на асфальт. Натовп накинувся на співробітника міліції, однак його колеги змогли швидко відвести чоловіка в бік, сховавши від обурених людей.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...