
У білоруському місті Жодіно під час протестів майор міліції вдарив жінку по обличчю і вибив телефон з рук. Інцидент потрапив на відео очевидців і був опублікований журналістами в Інтернеті, викликавши скандал. Відео публікує YouTube канал TUT.BY, передають Патріоти України.
Співробітник міліції завдав удару жінці в голову лівою рукою після того, як вибив телефон з її рук. Це сталося сьогодні вдень під час акції протесту, коли люди скандували "міліція з народом". Жінка знімала співробітників міліції на камеру і підійшла впритул до чоловіка у формі, після чого він вибив телефон з рук і завдав удару в голову.
Удар був настільки сильним, що жінка миттєво впала на асфальт. Натовп накинувся на співробітника міліції, однак його колеги змогли швидко відвести чоловіка в бік, сховавши від обурених людей.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...