
У білоруському місті Жодіно під час протестів майор міліції вдарив жінку по обличчю і вибив телефон з рук. Інцидент потрапив на відео очевидців і був опублікований журналістами в Інтернеті, викликавши скандал. Відео публікує YouTube канал TUT.BY, передають Патріоти України.
Співробітник міліції завдав удару жінці в голову лівою рукою після того, як вибив телефон з її рук. Це сталося сьогодні вдень під час акції протесту, коли люди скандували "міліція з народом". Жінка знімала співробітників міліції на камеру і підійшла впритул до чоловіка у формі, після чого він вибив телефон з рук і завдав удару в голову.
Удар був настільки сильним, що жінка миттєво впала на асфальт. Натовп накинувся на співробітника міліції, однак його колеги змогли швидко відвести чоловіка в бік, сховавши від обурених людей.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...