У боях з російськими загарбниками загинув українець з Польщі, котрий до війни працював у мерії Любліна

Микола Мялковський

У бою загинув 28-річний працівник мерії польського міста Любліна українець Микола Мялковський, який повернувся в Україну і пішов на фронт з першого дня повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомляють мер Любліна Кшиштоф Жук і мати загиблого Тетяна Мялковська.

"Дуже сумна звістка прийшла з України. Під час боїв з російським агресором загинув працівник Люблінської мерії Микола Мялковський", - повідомив мер міста.

Микола Мялковський працював у відділі стратегії та підприємництва мерії Любліна, але покинув роботу, коли Росія напала на Україну і вступив до лав ЗСУ.

Мати загиблого написала "Миколу на щиті везуть додому в Луцьк" і опублікувала добірку світлин.

Цей красень вважався вимерлим: В Африці сфотографували птаха, якого не бачили вже 20 років

понеділок, 26 лютий 2024, 8:15

Орнітологам з Техаського університету в Ель-Пасо вдалося сфотографувати жовтоголовий шоломоносний сорокопут (Prionops alberti) у джунглях Демократичної Республіки Конго. Цей вид пернатих раніше внесли до списку втрачених Американської організації з охо...

Чи можлива мобілізація багатодітних батьків під час війни в Україні - відповідь юристки

понеділок, 26 лютий 2024, 7:30

У версії законопроєкту про посилення мобілізації передбачається військовий призов багатодітних батьків, які розлучені з дружиною та не виплачують аліменти дітям. Про це розповіла юристка Христина Очкур, передають Патріоти України. «Чоловіки, які не пла...