У боях за Україну загинув режисер монтажу, який працював над "Сторожовою заставою" і "Захаром Беркутом" (фото)

У боях за Україну з ворожимими військами Росії загинув відомий режисер монтажу з позивним "Тарантіно" Віктор Онисько. Він працював над українськими фільмами та серіалами, зокрема над стрічками "Захар Беркут", "Сторожова застава", "Кава з кардамоном", "Віддана". Про втрату повідомила дружина загиблого воїна, культурна менеджерка та кураторка кінопрограм, Ольга Бірзул 1 січня на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

У подружжя залишилася 9-річна донька Захарія. Вона розповіла, що чоловік двічі воївав на "нулі" у Херсонській області та на Донбасі, був ротним.

"Ти мусив монтувати кіно, але натомість "монтував" військову реальність у якості ротного. Два рази на нулі – Херсонщина і Донбас. Без жодної можливості на побачення. Ти дуже втомився, але беріг своїх побратимів. Ти переживав за кожну втрату. Ти казав, що на війні немає більшої тортури, ніж повідомляти родинам про загиблих. Тепер і я відчула це на собі. Моє серце розривалося, коли твій воїн ридав у слухавку і присягався мені, що не знав кращої людини і командира", – написала Бірзул.

Віктор Онисько був режисером монтажу, він працював над серіалами "Кава з кардамоном" "Сашка", "До побачення, хлопчики", "Метелики", "Особисте життя слідчого Савельєва", "Мертвий. Живий. Небезпечний". Крім того, він працював над фільмами "Рози. Фільм-Кабаре", "Захар Беркут", "Італійський щоденник Ольги", "Віддана", "Поліна і таємниця кіностудії", "Холодна кров", "Ленінопад", "Сторожова застава", "Незламна", "Карасі", "Позаземний", "Рік Золотої Рибки", "Презумпція вини".

Колеги та друзі Ониська у соціальних мережах публікували спогади про загиблого героя. Вони писали, що він був людиною з великим серцем та талантом, кіноспільнота зазнала важкої втрати. "У це неможливо повірити. Людина з великим серцем, силою духу, загостреним почуттям справедливості та несамовитою правдою в кожному слові, погляді, вчинку", – написав у Facebook сценарист та режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Кінорежисерка Ірина Цілик нв своїй сторінці у Facebook зазначила, що Віктор загинув смертю героя. "Смерть забирає їх знову і знову. Наших найкращих, найкрасивіших, найо*уєнніших, із добрим смаком, ідеальним почуттям гумору та іншими чеснотами. Наш добрий приятель Вітя загинув смертю героя, але від цього ні краплі не легше. Сиджу і підвиваю. Бідні Оля і Заха... Я не знаю, як це все їм пережити. Хочеться хоч якось їх захистити від цього болю, але як?" – написала вона.

Матір зірки серіалу "Слово пацана" вийшла заміж за воїна ЗСУ

вівторок, 16 квітень 2024, 21:16

Зірка скандального російського серіалу "Слово пацана. Кров на асфальті" Микита Кологривий розповів про те, що його мама живе в Україні і навіть вийшла заміж за воїна ЗСУ, передають Патріоти України. В одному з інтерв'ю він зізнався, що підтримує зв'язо...

"Ставтеся з повагою до людей, які своїм життям прикривають ваші дупи": Парамедикиня Пташка звернулася до Ганни Маляр

вівторок, 16 квітень 2024, 20:15

Українська парамедикиня Катерина Поліщук із позивним Пташка 16 квітня розмістила в Instagram відео, у якому звернулася до заступниці міністра оборони України у 2021–2023 роках Ганни Маляр із закликом приїхати до українських захисників на передову, щоб ...