
У процесі рятувальних робіт у Бородянці Київської області було виявлено ще дві братські могили з тілами дев'яти мирних мешканців селища. Серед мучеників - 15-річна дівчинка, передають Патріоти України.
Про це заявив голова відділу Нацполіції у Київській області Андрій Нєбітов на Facebook. Убита дівчинка-підліток була похована разом із двома товаришами 35 років, в іншій могилі було виявлено тіла чотирьох дорослих чоловіків та двох жінок.
"Ці люди були вбиті окупантами, на деяких виявлено сліди тортур. Хочу наголосити, що ці люди – цивільні. Російські військові свідомо розстрілювали мирних людей, які не чинили опору і не становили жодної загрози", – зазначив головний правоохоронець регіону.
Наразі всі тіла доставлені до моргів Київської області для проведення подальшої експертизи та обов'язкової ідентифікації особистостей убитих. Після необхідних для слідства маніпуляцій вони будуть поховані на рідній землі.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...