У Британії подружжя виявило, що їхній будинок перетворився на вулик, коли... по стінах почав стікати мед

Подружжя з Англії виявило, що їхній будинок перетворився на гігантський вулик, коли по стінах почав стікати мед. Як розповіла Кейт Демпсі, наприкінці минулого літа вони із чоловіком помітили кілька темних плям на стінах у своєму будинку. При подальшому огляді з'ясувалося, що то був мед, передають Патріоти України.

"Ми помітили чорну липку субстанцію, що стікає по стіні нашої спальні", - згадує Демпсі. За словами пари, бджоли їх не турбували, тому таке відкриття стало для них несподіванкою. Вони звернулися до фахівців, але ті висунули непідйомний для сім'ї рахунок за свої послуги. Тоді Кейт та її чоловік покликали на допомогу друзів.

Загалом подружжю разом з друзями знадобилося близько чотирьох тижнів, щоб зібрати весь мед. "Ми намагалися щосили, щоб не потурбувати бджіл і не завдати їм шкоди", - додала британка.


Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...