У Британії пролунав потужний вибух на заводі: Вогневий шар бачили за багато кілометрів від епіцентру (відео)

У Оксфорді пролунав потужний вибух - ЗМІ

У Великій Британії, в Оксфорді пролунав потужний вибух. Про це у понеділок, 2 жовтня, повідомляє ВВС. Зазначається, що над містом здійнялася величезна вогняна куля, що "освітила нічне небо".

Як пише видання вибух стався на електростанції Severn Trent Green у Кассінгтоні, що на північ від Оксфорда. Компанія заявила, що в результаті удару блискавки вибухнув один з її резервуарів для біогазу.

Повідомляється, що ніхто не постраждав. Також повідомляється про проблеми з електропостачанням. Про відключення електроенергії заявили у Вітні, Берфорді, Чіппінг-Нортоні та Мілтон-андер-Вічвуді.

Severn Trent Green Power переробляє харчові відходи, перетворюючи їх на біогаз.

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі нафтопродуктів у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.

Притирання до нових технологій: Данець намагався прогріти свій електромобіль тостером... спалив автівку і будівлі поряд

четвер, 7 грудень 2023, 9:05

Мешканець Стенліля, Данія, встановив під своїм електромобілем тостер, увімкнувши його на максимальну потужність. Унаслідок займання машина повністю згоріла, пошкодивши при цьому прибудований до будинку навіс. За деякими даними, постраждав також будино...

Чи можна самостійно обрати посаду під час мобілізації і які фахівці найбільше потрібні ЗСУ - роз'яснення

четвер, 7 грудень 2023, 8:47

Збройні сили України продовжують відбивати атаки ворога, а на деяких напрямках також вести наступальні дії. Однак нестача людських ресурсів вважається однією з ключових причин, чому ЗСУ не можуть переломити ситуацію на фронті, передають Патріоти Україн...