
У Великій Британії, в Оксфорді пролунав потужний вибух. Про це у понеділок, 2 жовтня, повідомляє ВВС. Зазначається, що над містом здійнялася величезна вогняна куля, що "освітила нічне небо".
Як пише видання вибух стався на електростанції Severn Trent Green у Кассінгтоні, що на північ від Оксфорда. Компанія заявила, що в результаті удару блискавки вибухнув один з її резервуарів для біогазу.
Повідомляється, що ніхто не постраждав. Також повідомляється про проблеми з електропостачанням. Про відключення електроенергії заявили у Вітні, Берфорді, Чіппінг-Нортоні та Мілтон-андер-Вічвуді.
Severn Trent Green Power переробляє харчові відходи, перетворюючи їх на біогаз.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі нафтопродуктів у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...