
У Великій Британії, в Оксфорді пролунав потужний вибух. Про це у понеділок, 2 жовтня, повідомляє ВВС. Зазначається, що над містом здійнялася величезна вогняна куля, що "освітила нічне небо".
Як пише видання вибух стався на електростанції Severn Trent Green у Кассінгтоні, що на північ від Оксфорда. Компанія заявила, що в результаті удару блискавки вибухнув один з її резервуарів для біогазу.
Повідомляється, що ніхто не постраждав. Також повідомляється про проблеми з електропостачанням. Про відключення електроенергії заявили у Вітні, Берфорді, Чіппінг-Нортоні та Мілтон-андер-Вічвуді.
Severn Trent Green Power переробляє харчові відходи, перетворюючи їх на біогаз.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі нафтопродуктів у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...