
У Великій Британії, в Оксфорді пролунав потужний вибух. Про це у понеділок, 2 жовтня, повідомляє ВВС. Зазначається, що над містом здійнялася величезна вогняна куля, що "освітила нічне небо".
Як пише видання вибух стався на електростанції Severn Trent Green у Кассінгтоні, що на північ від Оксфорда. Компанія заявила, що в результаті удару блискавки вибухнув один з її резервуарів для біогазу.
Повідомляється, що ніхто не постраждав. Також повідомляється про проблеми з електропостачанням. Про відключення електроенергії заявили у Вітні, Берфорді, Чіппінг-Нортоні та Мілтон-андер-Вічвуді.
Severn Trent Green Power переробляє харчові відходи, перетворюючи їх на біогаз.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі нафтопродуктів у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...