У Британії виявили єдину у своєму роді кішку з двома носами (фотофакти)

Відомою британською благодійною організацією, яка опікується бездомними тваринами, було врятовано унікальне кошеня з двома носами. Його назвали "єдиним у своєму роді", повідомляє The Independent.

Спочатку вважалося, що в 4-річної Ненні Макфі просто один великий ніс. Унікальну особливість помітили під час огляду у ветеринарки.

Бродяжка з роздвоєною мордочкою в центрі усиновлення Cats Protection у Воррінгтоні привернула увагу та отримала прізвисько "Нені Макфі" через свою схожість із персонажем однойменного фільму з характерною формою носа. Співробітники центру усиновлення висловили своє здивування, позначивши два носи котячого як надзвичайно рідкісну знахідку.

Старша ветеринарна лікарка притулку Фіона Брокбанк сказала, що вперше в їхній практиці трапилася кішка з двома носами.

Це справжня рідкість, і, на щастя, це не завдає їй жодних проблем, — зазначила фахівчиня.

За її словами, інші вроджені вади розвитку в котячих, як-от заяча губа і вовча паща, можуть бути або успадковані, або виникнути внаслідок внутрішньоутробного розвитку.

До слова, всі котів, зокрема Ненні Макфі, перед переїздом стерилізують, тому будь-які побоювання з приводу спадкових проблем відпадуть – кошенят у неї не буде.

Чорно-білу кішку відвезли до Центру усиновлення Воррингтона, щоб підшукати їй нову домівку, бо попередні власники більше не могли про неї піклуватися через погане самопочуття та фінансові обставини.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...