У Бучанській громаді Київщини більше не залишилося церков Московського патріархату: у суботу, 10 лютого, остання православна громада УПЦ МП перейшла до Православної церкви України. Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук.
Повідомляється, що в селі Здвижівка громада ухвалили рішення про перехід Свято-Миколаївського храму до Православної церкви України. Рішення одностайно ухвалили 80 людей, присутніх на зборах.
"Це була остання церква у громаді, яка волевиявила перейти до Православної Церкви України. Тож у межах нашої громади не залишиться жодного сліду Московії. Вітаємо таке рішення релігійної громади! Нас ніщо не має повʼязувати з агресором. Це відчувають усі. І такі рішення - тому доказ", - написав Федорчук у соцмережах.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...