У Бучі з'явився свій "привид" - на рахунку 70-річного мисливця вже більше 50 ліквідованих орків

У Бучі на Київщині колишній мисливець щоночі влаштовує полювання на російських окупантів. Місцеві жителі називають його "примарою Бучі" на кшталт "примари Києва", що захищає небо столиці, розповіла у Facebook колишня снайперша Нацгвардії, ветеран АТО Галина Сернівка, передають Патріоти України.

За її інформацією, "привид Бучі" вночі наводить жах серед окупантів, які тероризують місто вдень і ті вже один одному розповідають про переслідування мисливцем-примарою.

Насправді "привид Бучі" - це 70-річний пенсіонер, мисливець з солідним стажем і досягненнями, якого не взяли в місцеву ТРО. Тому на всі відкладені на чорний день гроші чоловік придбав патрони до гвинтівки і відправився партизанити вночі в околицях рідного міста.

"Після його вилазок рашисти недораховуються 1-3 своїх. На рахунку Бучанського мисливця понад 50 ліквідованих орків. А один патрон, до слова, обходиться старому майже в 150 гривень. Ось і рахуйте. Але для росіян нічого не шкода, жартує дідусь, крім Батьківщини", - написала снайперша.

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...