У Чернігові двоє перехожих вкрали дорожні знаки "на сувеніри" і поплатились

22 серпня, близько опівночі, патрулюючи проспектом Перемоги у Чернігові, поліцейські звернули увагу на двох чоловіків із доволі незвичним “багажем” - дорожніми знаками в руках. Під час спілкування громадяни повідомили, що знайшли їх біля одного із закладів харчування в центрі міста та вирішили забрати із собою, передають Патріоти України.

Для з’ясування всіх обставин на місце викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила знаки. "Нагадуємо: дорожні знаки — це не прикраса і не сувенір, а важливий елемент безпеки на дорозі. Їхнє пошкодження чи викрадення може створити небезпеку для водіїв і пішоходів та тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність", - звертаються до громадян поліцейські.

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...

Табору не буде: Окупаційна влада Криму скасувала літній відпочинок в Артеку та інших дітячих центрах

понеділок, 22 червень 2026, 19:29

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....