
У Чернівцях перед обласною клінічною лікарнею встановили дезінфекційний тунель, жителі міста і лікарі його вже протестували. Про це повідомляється на сайті Чернівецької обласної державної адміністрації, передають Патріоти України.
При проході через тунель на людину розпилюють спеціальний розчин, який вбиває бактерії. В ОДА уточнили, що пристрій був встановлений на кошти місцевих бізнесменів в якості благодійної допомоги, а не з міського бюджету.
"Цей тунель на благодійній основі розробили і встановили представники Коагулянта - підприємства хімічної промисловості - Василь Куліш і Дмитро Парасій", - повідомляє прес-служба.



Після зняття карантинних заходів, тунель буде переміщений в інфекційне відділення обласної лікарні. Ще один такий тунель знаходиться в Дніпрі.
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...