
У Чернівцях чоловік вилив на заступницю начальника Департаменту капітального будівництва Чернівецької ОВА відро з фекаліями. Суд оштрафував його на 17 тис. гривень, повідомляють Патріоти України.
Як зазначається, інцидент трапився 20 липня 2023 року. Вранці, приблизно о 8:40, місцевий мешканець Валентин А. приїхав на вулицю Головна, 194, де розташований Департамент капітального будівництва Чернівецької ОВА. Чоловік при собі мав пластикове відро з фекаліями. Коли заступниця начальника департаменту Ірина Кміть підійшла до дверей будинку, обвинувачений вилив нечистоти на жінку, а потім ще й кинув у неї відро.
У суді обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся. За його словами, причиною такого вчинку стала образа в соцмережах. Шевченківський районний суд Чернівців визнав чоловіка винним у вчиненні хуліганства та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...