На вчительку зарубіжної літератури Чернівецького ліцею №7 Діонісію Березніцьку написали скаргу до управління освіти міськради за те, що вона у фейсбук процитувала допис, який містив непристойну лексику. Про це вчителька розповіла у соцмережах, передають Патріоти України.
Діонісія Березніцька навела цитату, в якій ішлося про владу та мобілізацію: "Не може і не буде виборів під час війни. А значить, депутати і місцеві влади беззмінні до кінця війни. Вони це зрозуміли, і так, вони цим користуються. Можна ху***ти їх скільки завгодно. Але факт є фактом - вони залишаються до кінця війни. Питання до нас всіх, чому ті люди там опинились. У вас у тилу було 2 роки, щоб їх пересаджати за розкрадання. Тепер є тільки шлях скоріше перемогти і змінити владу. І ні** собі, для цього потрібна мобілізація, прикиньте!" - навела цитату вчителька.
Після цього на педагогиню надійшла скарга від однієї з читачок її фб-сторінки до управління освіти, бо, мовляв, вчителька не має права вживати нецензурні слова публічно.
Діонісія Березніцька відреагувала на це написавши, що жінці, яка написала скаргу треба ознайомитися з класикою української літератури: "Присвячую свій пост дуже пильній чернівчанці, яка прискіпливо слідкує за моєю сторінкою у фейсбуці, і яку настільки обурило "гостре слівце" з процитованого мною допису українського військового, що вона аж написала скаргу в управління освіти. У першу чергу хочу зазначити, що лайка містилась у цитаті, а, як відомо, з пісні слів не викинеш. Тому якщо шановну пані настільки ображають "матюки на сторінці вчительки", то я наполегливо раджу їй прочитати щось із сучасної класики української літератури, наприклад, "Інтернат" Сергія Жадана, вірші Андрія Любки, "Культ" Любки Дереша, будь-що з Юрія Андруховича чи Іздрика і, звісно ж, ознайомитися з повним зібранням творів Леся Подерев'янського. А після цього йти писати скарги з Міністерство культури і МОН, бо Андрухович є в шкільній програмі. І окремо рекомендую прочитати "1984" Джорджа Орвелла, думаю, пані знайде там персонажів, близьких собі по духу", - йдеться в її дописі.
Вона також додала ілюстрацію Тараса Шевченка, і слова, написані його рукою:
Татуювання завжди роблять так, щоб воно несло в собі певні сенси. Іноді очевидні, іноді приховані. І горе тому, хто робить тату, не усвідомлюючи усієї символіки. Про один такий випадок розповідає Mirror, передають Патріоти України. Дівчина на ім'я Бріт...
Суд міста Городок Львівської області дав один рік випробувального терміну чоловіку, який продавав в інтернеті радянські відзнаки. Його визнано винним у поширенні комуністичної символіки, інформують Патріоти України. Вироку, який виніс Городоцький район...