Незважаючи на те, що європейські ціни на все в основному відчутно вищі за українські, все ж у деяких містах Європи ціни на квартири дешевші, ніж у Києві. Причому подекуди вартість квадратного метра вдвічі нижча, ніж в українській столиці.Видання NV назвало міста в ЄС, у яких можуть придбати власний кут навіть українці із середнім статком. Водночас у Києві аналогічне житло не багатьом по кишені, передають Патріоти України.
На сьогодні середня вартість квадратного метра київської житлової нерухомості становить 1,3 тисячі доларів. Водночас, у деяких містах ЄС можна придбати житло практично вдвічі дешевше.
Наприклад, у румунському місті Сучава, розташованому неподалік від кордону з Україною, цілком реально купити однокімнатну квартиру за 35-40 тисяч євро. Та й у румунській столиці за аналогічне житло доведеться віддати набагато менше, ніж у столиці України. В Бухаресті "однушку" можна купити за 54 тисячі євро.
Набагато дешевше, ніж у Києві, коштує нерухомість і в Болгарії. За словами менеджера Bulgarovo Стефана Вілчева, з початком війни в Україні багато наших співгромадян уже встигли придбати в цій країні власне житло. Вони приїхали до Болгарії біженцями і, спокусившись дешевизною місцевих квадратних метрів, вирішили купити собі тут нерухомість.
Наприклад, у Софії квадратний метр житла коштує лише 500 євро, що набагато нижче, ніж у Києві. І навіть у курортних містах біля моря квадратний метр коштує близько 1000 доларів, що також дешевше, ніж в українській столиці.
Наприклад, за доволі простору трикімнатну квартиру площею 100 кв. м у місті Свєті-Влас потрібно віддати 70 тисяч євро. А двокімнатна квартира покращеного планування в новобудові коштуватиме близько 100 тисяч євро. Це вже за цінами Києва – 1,2-1,3 тис. євро за квадратний метр
Видатний американський боксер Евандер Холіфілд застеріг Олександра Усика (23-0, 14 КО) від того, щоб той затягував із завершенням кар'єри. За словами колишнього абсолютного чемпіона світу у двох вагових категоріях, ідеальним для українця було б піти з ...
Ціни на продукти в Україні зростуть на 10-15% до весни 2025 року через сезонність, інфляцію, збільшення витрат на пальне та наслідки війни. Підвищення відбуватиметься поступово: на 1,5-3% на місяць залежно від категорії продуктів. Про це повідомив заст...