В окремих регіонах України карантин продовжать навіть після його зняття: Хто під загрозою (відео)

У тих регіонах України, де найгірша ситуація з коронавірусом COVID-19, карантин буде продовжено навіть тоді, коли його знімуть по всій країні. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду, передають Патріоти України.

"Якщо в якомусь регіоні або місті буде спалах, то саме там будуть вводитися локальні обмеження", – зазначив він. За словами прем’єра, зараз комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській областях та місті Києві зокрема мають детально вивчити епідеміологічну ситуацію і після 11 травня приймати відповідні рішення, окремо керуючись даними, які будуть на той момент.

"Важливо, що тут буде високий ступінь відповідальності місцевої влади, адже саме від її рішень буде залежати, чи посилювати обмеження в окремих містах, селах, районах чи областях. Це і буде власне адаптивний карантин", – підкреслив Шмигаль.

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...