У Держстаті порахували, як за рік змінилися тарифи на комуналку

Найбільше здорожчали послуги водопостачання та утримання каналізації.

У січні-грудні 2020 року найбільше здорожчали послуги водопостачання та утримання каналізації. Про це йдеться у даних Державної служби статистики, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, у січні-грудні минулого року найбільше здорожчали послуги водопостачання - на 21,8% та утримання каналізації - на 18,8%. Також на 4,5% зросли ціни на утримання будинків та прибудинкових територій, на 3,1% - утримання та ремонт житла.

Водночас, у січні-грудні 2020 року на 18,8% здешевшав природний газ, а гаряча вода та опалення - на 8,5%.

Загалом, завдяки зниженню тарифів на природний газ та опалення, комуналка за цей період здешевшала на 3%.

У грудні 2020 року порівняно з груднем 2019 року, комунальні тарифи зросли на 13,6%. Найбільше зросли тарифи на газ - на 56,3%. Тарифи на водопостачання зросли на 18,5%, на утримання каналізації - на 16,5%, на утримання та ремонт житла - на 3,4%, будинків та прибудинкових територій - 2,7%. Тарифи на електроенергію при цьому залишилися без змін, а тарифи на гарячу воду та опалення знизилися на 2,2%.

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...