
У Челябінську шестикласниця принесла пістолет в гімназію №23. Навчальний заклад оточили поліцейські. Про це повідомляє місцеве видання 74.ru, передають Патріоти України.

Зброю в портфелі школярки помітили однокласники і відразу повідомили вчителям. Сама учениця розповіла, що взяла пістолет у охоронця для селфі. У свою чергу батьки учнів розповіли, що пістолет виявився зарядженим. За словами однокласників, зброю дівчинка принесла з собою з дому. "Вона свідомо приносила пістолет в школу і боялася, що його виявить металошукач, який насправді не був увімкнутий. Так вона його і пронесла", - розповів один з учнів.
Однокласники школярки називають її проблемною. Вони розповіли, що дівчинка два рази підпалювала туалет в школі. Крім цього приходила на навчання з ножем, нападала і била однокласників. Після повідомлення про пістолет в гімназію приїхали співробітники поліції і Росгвардії. Також в гімназію викликали "швидку", бо у деяких дітей почалася істерика від пережитого шоку.

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...