
У Челябінську шестикласниця принесла пістолет в гімназію №23. Навчальний заклад оточили поліцейські. Про це повідомляє місцеве видання 74.ru, передають Патріоти України.

Зброю в портфелі школярки помітили однокласники і відразу повідомили вчителям. Сама учениця розповіла, що взяла пістолет у охоронця для селфі. У свою чергу батьки учнів розповіли, що пістолет виявився зарядженим. За словами однокласників, зброю дівчинка принесла з собою з дому. "Вона свідомо приносила пістолет в школу і боялася, що його виявить металошукач, який насправді не був увімкнутий. Так вона його і пронесла", - розповів один з учнів.
Однокласники школярки називають її проблемною. Вони розповіли, що дівчинка два рази підпалювала туалет в школі. Крім цього приходила на навчання з ножем, нападала і била однокласників. Після повідомлення про пістолет в гімназію приїхали співробітники поліції і Росгвардії. Також в гімназію викликали "швидку", бо у деяких дітей почалася істерика від пережитого шоку.

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...