
У Челябінську шестикласниця принесла пістолет в гімназію №23. Навчальний заклад оточили поліцейські. Про це повідомляє місцеве видання 74.ru, передають Патріоти України.

Зброю в портфелі школярки помітили однокласники і відразу повідомили вчителям. Сама учениця розповіла, що взяла пістолет у охоронця для селфі. У свою чергу батьки учнів розповіли, що пістолет виявився зарядженим. За словами однокласників, зброю дівчинка принесла з собою з дому. "Вона свідомо приносила пістолет в школу і боялася, що його виявить металошукач, який насправді не був увімкнутий. Так вона його і пронесла", - розповів один з учнів.
Однокласники школярки називають її проблемною. Вони розповіли, що дівчинка два рази підпалювала туалет в школі. Крім цього приходила на навчання з ножем, нападала і била однокласників. Після повідомлення про пістолет в гімназію приїхали співробітники поліції і Росгвардії. Також в гімназію викликали "швидку", бо у деяких дітей почалася істерика від пережитого шоку.

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...