
У Дніпрі банда відібрала аптеку у власників після того, як вони відмовилися щомісяця платити гроші за "спокійне ведення бізнесу". Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Патріоти України.
За словами правоохоронців, спочатку зловмисники влаштовували штовханину з керівництвом аптеки і познімали зовнішні вивіски. Потім, скориставшись відсутністю персоналу, зловмисники захопили приміщення та винесли усе майно. Усі дії зловмисників відбувалися під контролем криміналітету.


На підставі зібраних доказів учасникам угруповання — трьом місцевим мешканцям повідомили про підозру за ч. 3 ст. 206 (Протидія законній господарській діяльності, що заподіяло велику шкоду, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.
Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. За скоєне їм загрожує до десяти років позбавлення волі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...