У Дніпрі бійця АТО цинічно принизили в маршрутці (фото)

У Дніпрі водій маршрутного таксі відмовився везти ветерана АТО за посвідченням учасника бойових дій. Про це написав сам ветеран Денис Демченко на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він сфотографував водія і його автомобіль і попросив своїх підписників ставити реакції на пост, щоб зробити його "відомим" в місті.

"Сьогодні сів у 136 маршрутку, пред'явив УБД. Це чмо сказало треба їздити на тролейбусі. Дав грошей і від здачі відмовився, це чмо залишилося задоволеним", - пише колишній військовослужбовець.

Під постом за кілька годин набралося більше восьмисот коментарів. Більшість користувачів підтримали ветерана, вони запропонували мобілізувати відразу на передову таких водіїв і взагалі будь-який обслуговуючий персонал, який не надає заслужених пільг ветеранам. Однак зустрічаються і негативні коментарі, окремі люди стверджують, що нібито маршрутки - приватний і збитковий транспорт і тому пільги повинні бути скасовані для них повністю, а самі пільговики будуть безкоштовно пересуватися на муніципальному транспорті. Також була піднята тема безпеки і умов поїздок на маршрутних таксі.

Дов Сілвер не розгубився: З'явилося відео втечі "наркокороля" від СБУ

неділя, 18 серпень 2019, 18:55

Схоже, що причиною став прикордонник (або працівник аеропорту), який не хотів пускати співробітника СБУ до терміналу. Камери спостереження в аеропорту "Бориспіль" зафіксували момент втечі громадянина Ізраїлю, Амоса Дов Сілвера, засновника мережі пошире...

Хіти тижня. "Супер Тукано", или Поможет ли на Донбассе антипартизанский американский штурмовик", - Жирохов

неділя, 18 серпень 2019, 18:00

"После прихода новой команды во власть вполне очевидно, что происходит некоторая заморозка реформ практически во всех сферах", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Однако для воюющей страны достаточно кр...