
У річку Дніпро сталося скидання каналізації з автостанції "Видубичі". Через аварію забруднене навколишнє середовище, а киян просять утриматися від купання на пляжах в цьому районі, повідомляють Патріоти України.
Так, у Київводоканалі вже попередили, що автостанцію відключили від водопостачання. Це зробили для того, щоб запобігти подальшому зливу стоків на поверхню.
Крім того, аварія сталася на каналізаційній мережі, яка не знаходиться на балансі водоканалу, а належить автостанції, тому її повинен ремонтувати балансоутримувач. В ході обстеження було також виявлено самовільне підключення до міських мереж водопостачання.
"Ми усвідомлюємо, що це створить певні незручності для пасажирів, проте в інший спосіб припинити витік стоків неможливо. Тому сподіваємося на ваше розуміння ситуації й чекаємо від адміністрації автостанції швидких кроків розв'язання цієї проблеми", - зазначили у "Київводоканалі".
А от у КМДА зазначили, що міські пляжі Києва відкриті тільки як прибережні зони відпочинку. Мер столиці заявив, що на них заборонено купатися. Згодом у "Київпастрансі" роз'яснили, що будівля автостанції складається з двох залів. Один у АТ "Укрзалізниця" орендує КП "Київпастранс" для обслуговування АС "Видубичі". Цей зал не обладнаний громадськими вбиральнями. Іншим залом, з вбиральнями, оперує приватний інвестор. Саме з цих вбиралень і стався витік нечистот.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...