У Дніпрі лікарі дивом врятували дівчину після ДТП - підняли кістки черепа, щоб розправити мозок

У Дніпрі у лікарні імені Мечникова провели надскладну хірургічну операцію, щоб врятувати 20-річну дівчину з важкими травмами після ДТП. Про це розповів генеральний директор медзакладу Сергій Риженко, передають Патріоти України.

За словами медика, 20-річна дівчина потрапила в ДТП зі своїм коханим у Дніпрі. Зазначається, що обох із вулиці Набережної у непритомному стані "швидка" на реанімобілі за лічені хвилини доправила до реанімаційної зали.

Там молодий нейрохірург провів найскладнішу у своєму житті операцію. Зокрема, зруйновані кістки черепа йому вдалося підняти, даючи мозку розправитися. "Кома I, II ступенів. Реаніматологи кілька діб стабілізували стан дівчини", - сказав Риженко.

Також дівчині після цього зробили ще одну операцію, вона житиме і зараз із нею все гаразд. "Дівчина не лише житиме, а й збереже гарне обличчя, яке було до аварії. А Назар в іншому відділенні чекає на зустріч із коханою. Якою вона буде, покаже час", - додав лікар.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...