У Дніпрі маршрутка збила жінку на пішохідному переході і задавила нещасну. У результаті ДТП потерпіла від отриманих травм померла на місці. Трагедія сталася близько 12 години дня в центрі міста, передають Патріоти України.
Автобус скоїв наїзд на жінку на перехресті проспекту Дмитра Яворницького та вулиці Андрія Фабра. В мережі було опубліковано відео трагедії, зняте камерою спостереження.
На кадрах видно, як дві жінки переходять дорогу по "зебрі" біля перехрестя на зелене світло. Раптово світлофор перестав працювати.
У цей момент маршрутний автобус повертав на проспект - водій пропустив одну жінку, а іншу задавив. При цьому бус рухався дуже повільно, проте маршрутник не загальмував.
Жінка-пішохід опинилася під колесами транспорту, який протягнув нещасну ще кілька метрів, після чого зупинився. Страшна ДТП сталася у всіх на очах.
Після трагедії водій розповів, що не помітив жінку, яка вийшла на пішохідний перехід. На місці події працюють правоохоронці, які з'ясовують всі деталі та обставини жахливого дорожнього інциденту.
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...