
У Дніпрі мати отруїла себе і свою однорічну дитину, повідомляють Патріоти України.
Малюк 2020 року народження помер в ніч на п'ятницю, 10 вересня, у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Як повідомляє місцеве видання "Наше місто", жінка ввела невідомий препарат собі і малюкові за допомогою шприца. Таким чином вона вирішила накласти на себе руки.
Генеральний директор медустанови Олексій Власов розповів, що дитина поступила до них у дуже важкому стані. Обставини події почали з'ясовувати правоохоронці.
За попередньою інформацією, маму з дитиною без свідомості знайшла бабуся. Жінка прийшла провідати дочку, тому що вона не виходила на зв'язок. У кімнаті поліцейські знайшли передсмертну записку матері. Про її стан нічого не уточнюється.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...