
У Дніпрі мати отруїла себе і свою однорічну дитину, повідомляють Патріоти України.
Малюк 2020 року народження помер в ніч на п'ятницю, 10 вересня, у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Як повідомляє місцеве видання "Наше місто", жінка ввела невідомий препарат собі і малюкові за допомогою шприца. Таким чином вона вирішила накласти на себе руки.
Генеральний директор медустанови Олексій Власов розповів, що дитина поступила до них у дуже важкому стані. Обставини події почали з'ясовувати правоохоронці.
За попередньою інформацією, маму з дитиною без свідомості знайшла бабуся. Жінка прийшла провідати дочку, тому що вона не виходила на зв'язок. У кімнаті поліцейські знайшли передсмертну записку матері. Про її стан нічого не уточнюється.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...