
У Дніпрі мати отруїла себе і свою однорічну дитину, повідомляють Патріоти України.
Малюк 2020 року народження помер в ніч на п'ятницю, 10 вересня, у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Як повідомляє місцеве видання "Наше місто", жінка ввела невідомий препарат собі і малюкові за допомогою шприца. Таким чином вона вирішила накласти на себе руки.
Генеральний директор медустанови Олексій Власов розповів, що дитина поступила до них у дуже важкому стані. Обставини події почали з'ясовувати правоохоронці.
За попередньою інформацією, маму з дитиною без свідомості знайшла бабуся. Жінка прийшла провідати дочку, тому що вона не виходила на зв'язок. У кімнаті поліцейські знайшли передсмертну записку матері. Про її стан нічого не уточнюється.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...