
У Дніпрі мати отруїла себе і свою однорічну дитину, повідомляють Патріоти України.
Малюк 2020 року народження помер в ніч на п'ятницю, 10 вересня, у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Як повідомляє місцеве видання "Наше місто", жінка ввела невідомий препарат собі і малюкові за допомогою шприца. Таким чином вона вирішила накласти на себе руки.
Генеральний директор медустанови Олексій Власов розповів, що дитина поступила до них у дуже важкому стані. Обставини події почали з'ясовувати правоохоронці.
За попередньою інформацією, маму з дитиною без свідомості знайшла бабуся. Жінка прийшла провідати дочку, тому що вона не виходила на зв'язок. У кімнаті поліцейські знайшли передсмертну записку матері. Про її стан нічого не уточнюється.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...