
У Дніпрі помер 45-річний чоловік, у якого є підозра на інфікування коронавірусом, передають Патріоти України.
Він тиждень тому повернувся з Єгипту. Мав погане самопочуття, але до медиків звернувся лише 24 березня. Вже у лікарні у хворого діагностували пневмонію. Пацієнт був у важкому стані, Медики Дніпровської міської лікарні №21 намагалися врятувати чоловіка, але без результатно, повідомили у пресслужбі Дніпропетровської облдержадміністрації.
"Після десятиденної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося", - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
За його словами, результати тесту на коронавірус будуть відомі сьогодні, 25 березня. У Дніпропетровській області два лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Ще дев'ять людей нині перевіряють на COVID-19.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...