Наколює голови тварин на ніж: У Дніпрі школярка "прославилася" моторошним хобі, поліція розводить руками (фото)

У Дніпрі 15-річна школярка має страшне хобі. Дев'ятикласниця постить в соціальних мережах фото з головами тварин, які наколює на ніж. Якщо кілька днів тому це був кіт, потім курка, то тепер з'явилося "свіже" фото - голови ворони, передають Патріоти України.

Так, в соцмережах викрили неадекватного підлітка. Вона виявилася ученицею 9 класу з міста Дніпро. Повідомляється, що ця тема не нова. З дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але це не завадило появі нової публікації з відрізаною головою птаха.

"Сьогодні вранці я розмовляла зі старим веганом, а зараз ну... ось це у мене вдома, - підписала дівчина моторошне фото з головою птаха і додала - Минулі 3 черепи не так смерділи".

Школярка з Дніпра позує з відрубаними головами тварин (скрін: соцмережі) Про дівчинку відомо, що вона не дуже товариська, поводиться дивно

"За неофіційною інформацією, вона кидалася на батьків з ножем, лежала на Ігрені в лікарні, батьки, ймовірно, в курсі, але нічого не роблять. Дівчинка пішла з однієї школи і перейшла в іншу, як нам сказали за "сімейними обставинами". Сьогодні її не було в школі, вона вже була у відділенні поліції і давала свідчення, вона сказала, що голову кота вона вже знайшла відрубаною і вирішила з нею сфотографуватися, однокласникам вона сказала, що це опудало, людина, яка її фотографувала, так само вже дала свідчення", - розповідають в соцмережах.

Те саме скандальне фото з головою кота (соцмережі)

Зазначимо, що школярку поки що не можуть притягнути до відповідальності, бо вона неповнолітня. Раніше її батьки отримали штраф за дії доньки, але за повторне порушення він може бути більше.

Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...