У Дніпрі загинуло подружжя, яке втекло з Нікополя - діти дивом вціліли (фото)

Внаслідок варварської атаки РФ на житлову багатоповерхівку у Дніпрі загинуло подружжя, яке втекло з Нікополя. Їхні діти дивом залишилися живими. Про трагедію розповіла близька родичка сім'ї Валерія Марченко в Instagram, передають Патріоти України.

За її словами, під час ракетного удару Ірина та Максим перебували у своїй квартирі на 8 поверсі під'їзду, який поністю зруйнували окупанти.

"Русский мир" прийшов до нас додому. Багато хто вже знає, багато хто ні, але мовчати тут нереально. Це найпекельніші 12 годин нашого життя… Саме в цьому домі, в цьому злощасному під’їзді жила сестра мого Антона. Восьмий поверх. Сьогодні можна без проблем розгледіти колір шпалер у вітальні, адже ці фото облетіли чи не весь світ", - розповіла жінка.

За її словами, діти вийшли на вулицю і вже чекали на батьків, коли ракета прилетіла прямо до них у дім. 9-річний Тимур та 14-річна Кароліна перебувають у лікарні.

"Руська бл*діна просто розірвала на шмаття цілу родину. За що? Пів року тому вони бігли з Нікополя, від постійних обстрілів, і що отримали?", - пише жінка.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...