У Донецькій області стався вибух на шахті: 1 людина загинула, госпіталізовано 10 гірників

31 липня о 4:15 ранку на ПАТ "Шахтоуправління "Покровське" на глибині 815 метрів стався вибух. Оперативно на шахту був викликаний 10-й воєнізований гірничорятувальний загін. Люди з шахти були виведені на поверхню.

Унаслідок вибуху постраждало 10 осіб, із яких четверо - працівники шахтоуправління, а шестеро - працівники підрядної організації. Постраждалі зазнали травм різного ступеня тяжкості.

Від отриманих травм у лікарні померла одна людина - співробітник підрядної організації. Решта людей, які перебували в шахті у момент вибуху, перебувають під медичним наглядом, їм надано необхідну допомогу.

Створено комісію з розслідування причин аварії. Сім'ям постраждалих надається підтримка.

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...