У Донецькій області стався вибух на шахті: 1 людина загинула, госпіталізовано 10 гірників

31 липня о 4:15 ранку на ПАТ "Шахтоуправління "Покровське" на глибині 815 метрів стався вибух. Оперативно на шахту був викликаний 10-й воєнізований гірничорятувальний загін. Люди з шахти були виведені на поверхню.

Унаслідок вибуху постраждало 10 осіб, із яких четверо - працівники шахтоуправління, а шестеро - працівники підрядної організації. Постраждалі зазнали травм різного ступеня тяжкості.

Від отриманих травм у лікарні померла одна людина - співробітник підрядної організації. Решта людей, які перебували в шахті у момент вибуху, перебувають під медичним наглядом, їм надано необхідну допомогу.

Створено комісію з розслідування причин аварії. Сім'ям постраждалих надається підтримка.

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...