У Дрогобичі обвалився другий під'їзд будинку, де два роки тому загинули вісім мешканців

Сьогодні, 18 липня, у Дрогобичі стався обвал другого під’їзду аварійного чотириповерхового будинку, в якому два роки тому загинуло вісім людей. Будівля рухнула близько 12:50 год. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Обвал стався у нежитловому аварійному будинку, розташованому на вулиці Грушевського 101/1.

Як відомо, у серпні 2019 року стався перший обвал цього будинку. Відтоді вцілілих людей відселили, а територію огородили від несанкціонованого перебування.

На місці обвалу працюють підрозділи Нацполіції та ДСНС у Львівській області. А також бригади комунальних служб та швидкої допомоги.

Згідно з попередньою інформацією, потерпілих немає, однак інформація з’ясовується.

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...

Табору не буде: Окупаційна влада Криму скасувала літній відпочинок в Артеку та інших дітячих центрах

понеділок, 22 червень 2026, 19:29

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....