У дитини страшні рани: У Сумах на учня під час уроку впала віконна рама (фото)

У Сумах школяр молодших класів постраждав через віконну раму, яка впала на нього прямо під час уроку. Дитина отримала страшні рвані рани та ледь не позбулася життя. Про подію повідомила мама постраждалого школяра Поліна Ріман на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Жінка опублікувала фотографії та повідомила, що рама звалилася на її сина прямо під час уроку фізкультури. "Звичайний урок фізкультури в сумській загальноосвітній школі. Як вберегти своїх дітей від різаних ран, вікон, що падають на голови, відправляючи щодня дитину в школу?" – обурюється мама школяра.

Відомо, що інцидент стався в навчальному закладі "Барвінок", де знаходяться молодші класи загальноосвітньої школи №4. На уроці фізкультури на дитину впала стара і важка віконна рама з металевими ґратами. Хлопчик дивом залишився цілий, але отримав рвані рани на шиї та потилиці. В коментарях відзначають, що постраждало двоє дітей.

На фото видно, що вікна навчального закладу, а також віконні рами знаходяться в жалюгідному стані й несуть небезпеку для дітей. Батьки школярів готують колективне звернення до керівництва школи та управління освіти через цей інцидент.

По стопах Зеленського: Лідер гурту "ТіК" та автор хіта "Олені" йде в політику

вівторок, 22 вересень 2020, 14:26

Український музикант, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк за прикладом своїх зіркових колег теж йде в політику. Виконавець хіта "Олені" братиме участь в нинішніх місцевих виборах у Вінниці. Артист балотується до міської ради міста від "Партіі вінничан". Пр...

В Україні може з'явитися своя вакцина від COVID-19: У НАН назвали терміни й умови

вівторок, 22 вересень 2020, 14:15

В Україні два інститути виграли державні гранти на створення власної вакцини від коронавірусної хвороби СOVID-19. Перші її прототипи, як розповіли в Національній академії наук, можуть з'явитися через два-чотири місяці. Багато чого буде залежати від фін...