У Джайлза була велика проблема: Кіт отримав незвичайну страхову виплату для домашніх тварин (відео)

Нью-йоркський кіт, який опинився згорнутим у дивані-ліжку, був удостоєний премії Hambone Award за незвичайну страхову виплату за домашніх тварин цього року. Про це пише prnewswire.com, передають Патріоти України.

Компанія Nationwide Pet Insurance повідомила, що 15-ту щорічну премію Hambone, названу на честь собаки, який з'їв всю шинку, перебуваючи в пастці в холодильнику, було присуджено коту на ім'я Джайлс.

Власники Джайлза, Рід та Кейтлін розповіли, що кіт перебував під диваном-ліжком, коли мачуха Ріда склала його. Джайлз, як і решта фіналістів премії, повністю оговтався від травм.

"Скрутне становище Джайлза показує, наскільки легко звичайна ситуація може стати небезпечною для домашньої тварини", — заявив Жуль Бенсон, головний ветеринарний директор Nationwide. "Ми такі раді, що швидкі дії сім'ї Джайлза та команда ветеринарів забезпечили йому якнайшвидше одужання".

Джайлзу та його власникам було вручено нагороду Hambone Award, подарункову картку та пожертвування від імені кішки до схваленої благодійної організації, яка займається домашніми тваринами, на вибір родини.

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...