У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення.

У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус здатності заражати людей за 6 днів. Відповідне дослідження провів професор Дідьє Рауль, який очолює інфекційний центр IHU Mediterranee в Марселі. Його звіт був опублікований The Connexion, передають Патріоти України.

Так, пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. Також у них різко скоротилася кількість часу, протягом якого вони залишалися заразні.
Рауль лікував 24 пацієнтів з Ніцци і Авіньйона хлорохіном за допомогою препарату «Плаквеніл». Їм давали 600 мкг в день протягом 10 днів, ретельно контролюючи стан, оскільки препарат може викликати серйозні побічні ефекти. «Ми змогли встановити, що пацієнти, які не отримували гидроксіхлорохін, все ще залишалися заразні через шість днів, але з тих, хто отримував, заразними були 25 відсотків», - підсумував Рауль.
Однак поки що вчений не може рекомендувати препарат своїм колегам - для цього потрібно провести всі необхідні клінічні дослідження. Зазначимо, що продають і маркують препарат тільки під торговою назвою. У світі продається у вигляді «Плаквенілу» і «Іммарда».

ФОПам різко підвищують оподаткування: Кабмін схвалив законопроєкт по скасуванню "спрощенки" у 2%

субота, 28 січень 2023, 9:48

Кільком мільйонам дрібних підприємців доведеться платити податки як до війни. Кабінет міністрів на засіданні 27 січня схвалив законопроєкт, який, зокрема, передбачає скасування з 1 липня пільгової системи оподаткування, яка дозволяє сплачувати лише 2% ...

Українці запалюють Арабських Емірати: Як Ярмоленко допоміг команді Реброва розгромити суперника. Відео голів

субота, 28 січень 2023, 8:54

Команда Сергія Реброва «Аль-Айн» продовжує переслідування лідерів чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів з футболу. У поєдинку 14-го туру підопічні українського фахівця розгромили на своєму полі «Аджман» — 5:1, а один з лідерів нашої національної ком...