"Капсула часу": У Франції знайшли 100-річну записку часів Першої світової війни - її відправили голубиною поштою (фото)

В Ельзасі під час прогулянки полем французька пара знайшла крихітну капсулу, яка виявилася посланням часів Першої світової війни. Невідомий прусський піхотинець з Інгерсгайму відправив його за допомогою голубиної пошти, але птах, очевидно, так і не дісталався до вищого офіцера, пише The Guardian, передають Патріоти України.

Куратор музею Лінге в Орбей Домінік Жарден розповів, що лист написаний німецькою мовою ледь розбірливим почерком. Імовірно, він був відправлений 16 липня 1916 року, за 2 роки до закінчення Першої світової війни.

"Взвод Поттхоф прийняв на себе вогонь і через деякий час відступив. В Фехтвальде вийшла з ладу половина взводу. Взвод Поттхоф відступає з великими втратами", - йдеться в посланні. Знахідку французької пари назвали дуже цінною і рідкісною. Для розшифровки куратор музею в Орбей заручився допомогою товариша з Німеччини, і тепер крихітний клаптик паперу стане частиною постійної експозиції.

Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:45

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. ...

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.