"Капсула часу": У Франції знайшли 100-річну записку часів Першої світової війни - її відправили голубиною поштою (фото)

В Ельзасі під час прогулянки полем французька пара знайшла крихітну капсулу, яка виявилася посланням часів Першої світової війни. Невідомий прусський піхотинець з Інгерсгайму відправив його за допомогою голубиної пошти, але птах, очевидно, так і не дісталався до вищого офіцера, пише The Guardian, передають Патріоти України.

Куратор музею Лінге в Орбей Домінік Жарден розповів, що лист написаний німецькою мовою ледь розбірливим почерком. Імовірно, він був відправлений 16 липня 1916 року, за 2 роки до закінчення Першої світової війни.

"Взвод Поттхоф прийняв на себе вогонь і через деякий час відступив. В Фехтвальде вийшла з ладу половина взводу. Взвод Поттхоф відступає з великими втратами", - йдеться в посланні. Знахідку французької пари назвали дуже цінною і рідкісною. Для розшифровки куратор музею в Орбей заручився допомогою товариша з Німеччини, і тепер крихітний клаптик паперу стане частиною постійної експозиції.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...