У геномі COVID -19 присутній фрагмент ВІЛ, що свідчить про його штучне походження, - епідеміолог про нову загрозу

У геномі коронавірусу присутній фрагмент вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), але вплив COVID-19 та ВІЛ на організм людини різний. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, передають Патріоти України.

За її словами, наявність "вшитих фрагментів" декількох вірусів в геномі COVID-19 підтверджує штучне походження коронавірусу.

Як пояснила лікарка, відмінність між ВІЛ та коронавірусом полягає в результаті захворювання. "ВІЛ повільно абсолютно вбиває людину. Якщо людина заразилася, одужати неможливо. А при коронавірусі люди одужують", – сказала вона. Разом з тим медичка наголосила, що вакцину від коронавірусу, як і вакцину від ВІЛ, навряд чи можна буде винайти. Головна причина полягає в надзвичайній мутабельности обох вірусів.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...