У геномі COVID -19 присутній фрагмент ВІЛ, що свідчить про його штучне походження, - епідеміолог про нову загрозу

У геномі коронавірусу присутній фрагмент вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), але вплив COVID-19 та ВІЛ на організм людини різний. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, передають Патріоти України.

За її словами, наявність "вшитих фрагментів" декількох вірусів в геномі COVID-19 підтверджує штучне походження коронавірусу.

Як пояснила лікарка, відмінність між ВІЛ та коронавірусом полягає в результаті захворювання. "ВІЛ повільно абсолютно вбиває людину. Якщо людина заразилася, одужати неможливо. А при коронавірусі люди одужують", – сказала вона. Разом з тим медичка наголосила, що вакцину від коронавірусу, як і вакцину від ВІЛ, навряд чи можна буде винайти. Головна причина полягає в надзвичайній мутабельности обох вірусів.

Хіти тижня. Справжній хижак: Сніговий барс показав дива маскування на полюванні - над цим фото ламає голову мережа

середа, 12 серпень 2020, 1:00

Сніговий барс так замаскувався, спостерігаючи за своєю здобиччю, що його майже неможливо побачити - фото змусило мережу ламати голову. Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Але при уважному розгляді знімка можна помітити, що тварина ідеально...

Хіти тижня. Щоб не шуміли автомобілі: Кияни розгромили свіжоукладений асфальт (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:35

Нове покриття Київавтодор постелив всього кілька місяців тому. Жителі почали висловлювати невдоволення через шум машин, які їздили по свіжій дорозі. Рішенням стало зламати асфальт трактором. На відео помітно, як екскватор-навантажувач ковшем ламає асфа...